>>> Skatīt USB piedāvājumu <<<

usb

Vai meklējat kompaktu un praktisku dāvanu? 

TOPPREZENT SIA piedāvā zibatmiņas no plastmasas, metāla vai PVC. 

 Zibatmiņas (USB) ar logo.

Pirms dažiem gadiem bija grūti iedomāties, ka usb - zibatmiņa kļūs par pieprasītu produktu un populāru biznesa dāvanu - funkcionālu zibatmiņu. 

Kas padara reklāmas usb - zibatmiņu par populāru suvenīru? 

  • Pirmkārt, zibatmiņas ir datu nesēji. Jūsu partneri vai klienti to noteikti izmantos lietošanai birojā, komandējumā vai mājās. USB zibatmiņā var ierakstīt visus datus: prezentācijas, video, cenu lapas, produktu katalogus. Zibatmiņas saņēmējs tajā glabās savus failus, tādējādi palielinot kontaktu skaitu ar jūsu reklāmas nesēju. 
  • Zibatmiņa ir kompakta, ērti lietojama, un zibatmiņas diski tiek izgatavoti arī no ļoti dažādiem materiāliem, piešķirot tiem dažādas formas. 
  • Visbeidzot, logotipi un teksts tiek ērti izvietoti uz USB zibatmiņas: mazs objekts ar divām plakanām virsmām (lai gan tas viss ir atkarīgs no dizaina) ir lieliski piemērots krāsu apdrukai vai gravēšanai.  

Korporatīvo zibatmiņu tirdzniecība.

Zibatmiņas disks ir viens no mūsdienu biroja darba rīkiem. 

Kādas ir prasības korporatīvajam zibatmiņas diskam? 

  • Pietiekams apjoms, lai uz tā varētu ērti pārsūtīt nepieciešamos failus. 
  • Liels rakstīšanas un lasīšanas ātrums, tāpēc lielas prezentācijas kopēšana neaizņem daudz minūtes, un korporatīvais video tiek palaists tieši no zibatmiņas diska. 
  • Uzticams un ergonomisks korpuss, ne pārāk liels, zibatmiņas disks ir viegls un kompakts. 

 Ērts lauks logo, nosaukuma izvietošanai. 

Parasti zibatmiņas diski ir pieejami plastmasas, metāla un PVC korpusos. Plastmasas zibatmiņas diski ir viegli un lēti. Arī logotipa drukas izmaksas tām ir zemākas. Šāds risinājums ir piemērots zibatmiņas usb masveida izplatīšanai, piemēram, nozares konferencē vai izstādē. Metāla zibatmiņa ir viena no labākajām personīgajām dāvanām. Gravējums ar lāzeru labi izskatās uz metāla virsmas. Šādi iegravētu logo, info nevar izdzēst pat intensīvāk izmantojot zibatmiņas disku. PVC zibatmiņas usb ir spilgtas un ar patīkamu virsmu, tās var būt gandrīz jebkuras formas. Populārākajiem modeļiem ir vairākas ietilpības iespējas. Šādas usb zibatmiņas pasūtāmas tikai vairumā.

Pirkumu grozs