pildspalvas, nozīmītes, ūdens pudeles, maisiņi, blociņi, mapes  un citi Suvenīri reklāmai, dāvanām ar gravējumu un krāsu druku

Par mums

TOPPREZENT SIA Latvijas tirgū strādā kopš 2009.gada.

Piedāvājam pildspalvas, reklāmas suvenīrus, nozīmītes, uzlīmju un dažādu drukas materiālu izgatavošanu.

Esam vieni no retajiem, kas paši bez starpniecības izgatavo un visīsākajā termiņā nodrošina pasūtījumu izpildi – nozīmīšu izgatavošana, pildspalvas ar gravējumu, pildspalvu krāsu druka, reklāmas suvenīru gravēšana, uzlīmju, plakātu druka, t-kreklu un reklāmas apģērbu apdruka.

Ja nepieciešama steidzama pasūtījuma izpilde no 1 dienas līdz 3 dienām, tad izvēlaties preces kas mums ir uz vietas – no lapas www.topprezent.eu

Reklāmas suvenīrus piedāvājam reklāmas akcijām, dāvanām, ikdienai, kas tiek personalizēti ar klientu logotipiem, nepieciešamajiem tekstiem.

Uz vietas ir pieejamas dažādu modeļu metāla un plastmasas pildspalvas, piekariņi un citas preces  – preces kas ir uz vietas sagatavojam 1-2 darba dienās (vai kā vienojamies ar klientu), preces kas jāpasūta – 10-15 darba dienās.

Neatrodat sev vēlamo, vai nav laika meklēt – rakstiet mums savas vēlmes un mēs nosūtīsim piedāvājumu – preces foto, aprakstu, cenas.

Personalizācijas iespējas:

  • Gravēšana – ar lāzeriekārtas palīdzību gravējam metāla pildspalvas un gaišās plastmasas pildspalvas. Ja nepieciešamas zolīdas metāla pildspalvas, tad šis risinājums ir labākais. Gravējums nenodilst. Rekomendējam izmantot gravētu pildspalvu piedāvājumu, bieži vien mūsu cenas metāla pildspalvām ar gravējumu ir zemākas nekā citu piedāvātās plastmasas pildspalvas. Pildspalvas gravējam visīsākajos termiņos, sākot no 15 minūtēm (atkarībā no nepieciešamā daudzuma)
  • Tampondruka (krāsu druka) – tampondruku izmanto plastmasas pildspalvu, zīmuļu apdrukai. Ja nepieciešami lielāki daudzumi (sākot no 500gab.) reklāmas pildspalvas ar firmas logo, nosaukumu, tad tampondruka būs pareizā izvēle. Pildspalvu krāsu apdruku nodrošinām uz vietas apmēram 5 darba dienās vai importējam pildspalvas ar apdruku no sadarbības partneriem ārpus Latvijas par klientam izdevīgām cenām.
  • Pilnkrāsu druka (UV druka) – jauna tehnoloģija pilnkrāsu apdrukai. UV drukas tehnoloģija - ar tās palīdzību iespējama kaut foto apdruka uz pildspalvas korpusa ar neierobežotu krāsu skaitu, krāsu pārejām par vienu cenu. UV drukai cena ir vienāda – vai drukā vienā krāsā vai 4 krāsu logo. Ja ir vēlme uzdrukāt daudzkrāsu logo sākot jau no maziem daudzumiem, tad šis būs labākais risinājums.

Piedāvājam plašu reklāmas suvenīru klāstu, kurus importējam no Vācijas, Polijas, Čehijas, Ungārijas – ar gravējumu vai krāsu apdruku.

Laipni aicināti izvēlēties sev nepieciešamo.

Neatlieciet pasūtījumus uz pēdējo brīdi, ekonomējiet savus līdzekļus veicot pasūtījumus laicīgi.

TOPPREZENT SIA