>>> Skatīt vairāk par DRUKAS DARBI, UZLĪMES <<<

uzlīmes

Mūsu uzņēmumā uzlīmju un etiķešu ražošanai izmanto digitālo lielformāta druku uz pašlīmējošas glancētas vai matētas, baltas vai caurspīdīgas pašlīmējošas plēves. Uzlīmes un etiķetes var būt visdažādākās formas, izmēra un krāsas.

Tās var līmēt uz jebkuras gludas virsmas uz ielas un telpās, uz automašīnām, mēbelēm, pudelēm, kartona, papīra iepakojumiem, apģērbiem u.t.t.

Reklāma uz uzlīmēm palīdzēs nodot informāciju potenciālajiem klientiem. Uzlīmes uz logiem vai skatlogiem ir lielisks reklāmas līdzeklis vai rotājums jūsu mājām.

Pie mums varat izdrukāt skatlogu uzlīmes, produktu etiķetes vai ekskluzīvu uzlīmi uz pudeles, kā arī citiem mērķiem paredzētas uzlīmes. Jūsu vēlmes - mūsu izpildījums.

Kāpēc veikt uzlīmju pasūtīšanu pie mums?

  • Pilnkrāsu druka
  • Individuāls dizains
  • Jebkurš uzlīmju izmērs un forma
  • Profesionāls aprīkojums
  • Pilns ražošanas cikls
  • Individuāla pieeja

Uzlīmju cena veidojas, ņemot vērā šādus rādītājus:

  • uzlīmes izmērs;
  • uzlīmju daudzums;
  • drukājamā plēve - balta vai caurspīdīga;
  • pasūtījuma izpildes termiņš.

Bez uzlīmēm piedāvājam lielformāta druku - plakātu druka, lielformāta foto druka, ploterēšanas darbi. Pie mums var pasūtīt ne tikai lielformāta drukas darbus, bet arī bukletus, brošūras, reklāmas lapas, papīra mapes, veidlapas, stendus (roll-up), reklāmas karogus.

Lai pasūtītu uzlīmju izgatavošanu, rakstiet uz e-pastu: [email protected]

..........................................

UŅĒMUMS VAI ZĪMOLA REKLAMĒŠANA AR UZLĪMĒM

Uzlīmes var būt labs reklāmas veids. Tas ir vienkāršs, unikāls, pievilcīgs, ekonomisks un efektīvs veids, kā reklamēt savu zīmolu un biznesu potenciālo klientu acīs. Uzlīmes ļauj viegli izplatīt informāciju par jūsu biznesu, produktiem, pakalpojumiem vai akcijām. 

ZĪMOLU ATPAZĪSTAMĪBA

Viens no visbiežāk izmantotajiem zīmola reklāmas veidiem ir uzlīmes un etiķetes. Tīru, košu, labi izstrādātu un atmiņā paliekošu uzlīmi var novietot uz automašīnas (bufera uzlīmes), apģērba, iepakojumiem un citur. Iespējas ir bezgalīgas. Reklāma nekad nav lieka. Spēcīga zīmola ekspozīcija izraisa atpazīstamību. Izmantojiet drukātas uzlīmes, lai parādītu biznesa informāciju. Uzlīmes var palīdzēt ar zīmola atpazīstamību.

PĀRDOŠANA PIEAUGUMA VEICINĀŠANA

Ja plānojat pārdot preci īpašā akcijā, izveidojiet un izdrukājiet uzlīmes, kurās tiek pievērsta uzmanība pārdotajiem produktiem. Uzlīmes var izmantot arī produkta vai pasākuma laicīgai reklamēšanai. Ļaujiet klientiem iepazīties ar turpmāko pirkumu, novērtējiet tā priekšrocības. Lai piesaistītu klientu uzmanību, izmantojiet dinamiskas krāsas, piemēram, dzeltenu, zaļu un sarkanu.

INFORMĀCIJAS NODOŠANA

Ja produktam uz iepakojuma jau ir noteikta informācija, jūs varat ievietot vēl vienu uzlīmi treknrakstā, lai padarītu noteiktu informāciju skaidrāku vai uzsvērtu nepieciešamos punktus. Piemēram, specifiskas produkta priekšrocības, tehniskie dati, svarīga informācija. Izmantojot uzlīmi, jūs varat ievietot papildu informāciju par produktu, kas palīdzēs palielināt pārdošanas apjomus.

ATGĀDINIET PAR SEVI

Uzņēmumi parasti nedala uzlīmes tieši veikalā. Pircējs jau atrodas jūsu teritorijā, un viņu nevajadzētu par sevi vēlreiz atgādināt. Lielisks reklāmas veids ir izvietot un izplatīt uzlīmes īpašu pasākumu laikā. Šī pieeja palīdzēs piesaistīt jūsu uzņēmumam uzmanību un var izraisīt diskusijas par jūsu produktiem un pakalpojumiem. Izplatot uzlīmes, tai pat laikā pārrunājiet informāciju par tām. Tas ļauj potenciālajiem klientiem vairāk interesēties par jūsu uzņēmumu.