>>> Skatīt nozīmīšu piedāvājumu <<<

Nozīmītes

Viens no populārākajiem reklāmas produktu veidiem ir nozīmītes ar tematisku zīmējumu vai uzņēmuma logotipu. Šādas nozīmītes ir izgatavotas, lai izplatītu informāciju par uzņēmumu (notikums, konkrēti produkti, zīmols un tā tālāk) un radītu pievilcīgu tēlu, kā arī piespraudes ir kā unikāls pusaudžu un jauniešu piederums.

Kāda ir nozīmīšu  priekšrocība?

Tās ļauj jums ievietot zīmējumu, uzrakstu vai logotipu, tādējādi piesaistot uzmanību informācijai. Pirmkārt, nozīmītes priekšrocība būs spēja izmantot kā reklāmas produktu. Vai neticat, ka nozīmītes ir veidi, kā reklamēt zīmolu? Atcerieties, cik bieži šādas piespraudes tiek izmantotas politiskās kampaņās, un galu galā katru propagandas soli kontrolē profesionāļi.

Vēl viens acīmredzams plus būs tas, ka nozīmītes var izmantot kā ikdienas piederumu: ja jūs tās izrotājat ar acij patīkamu attēlu, īpašnieki labprāt tās piespraudīs uz drēbēm (vai uz somām, apaviem), tādējādi pildot PR funkciju. Turklāt izgatavošana ir ļoti ātrs un salīdzinoši ekonomisks process: pie mums šādu pakalpojumu cenas ir minimālas, it īpaši, ja nozīmītes pērkat vairumā.

Šādu produktu pārdošana ir piemērota ne tikai uzņēmumu īpašniekiem vai pasākumu rīkotājiem, kuri vēlas tos izmantot mārketinga nolūkos. Izmantojot neierobežotu radošu iztēli, oriģinālu ideju un protams, mūsu pakalpojumus nozīmīšu izgatavošanai, jūs varat sākt savu biznesu. Galu galā, tāpat kā magnēti, nozīmītes tiek nopirktas kā suvenīrs no tūristu braucieniem, un fani ir gatavi pirkt šādas preces, ja uz tām tiek drukāti attēli, kas saistīti ar viņu elkiem, iecienītākajiem TV šoviem, filmām, izpildītājiem un tā tālāk. Vēl viens ļoti ienesīgs veids, kā pārdot nozīmītes un citus suvenīru izstrādājumus (īpaši būs piemēroti magnēti), ir pārdot brīvdienām paredzētus izstrādājumus - piemēram, ar skaistu rotājumu, vēlējumiem, uzrakstiem, gada datumiem, Ziemassvētku eglīšu attēliem - jaunajam gadam un citiem svētkiem.  Atsevišķi viesi kāzās var garlaicīgu lentu vietā piestiprināt skaistu, kopā veidotu nozīmīti. Kopumā šādu produktu izmantošanas iespējas nav ierobežotas - jums vienkārši ir jāparāda iztēle un radošums.

Nozīmīšu pasūtīšana ar jebkuru attēlu: kāpēc jums vajadzētu pasūtīt no mums?

Ātrākais šādu produktu radīšanas pakalpojums;

Demokrātiskas cenas, atklāti un godīgi cenrāži;

Plaša nozīmīšu izmēru izvēle: jūs varat izvēlēties sev piemērotas piespraudes pēc diametra (laukuma), formas (apaļa, ovāla, taisnstūrveida, neparasta - sirds).

Pastāvīgas akcijas un atlaides TOPPREZENT SIA piedāvātajām precēm, kā papildus bonuss.

Mums ir pozitīvas atsauksmes no klientiem, kas saņemtas vairāk nekā 10 gadu darbības laikā tirgū.

Izgatavojam nozīmītes sporta pasākumiem, nozīmītes personālam, zīmolu reklāmas nozīmītes un daudz cietiem mērķiem.

Pie mums var pasūtīt gan standarta glancētās gan matētas nozīmītes, magnētus.

Pasūtiet nozīmītes pie mums un reklamējiet savus pasākumus, zīmolus, attīstieties strauji.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.