>>> Skatīt pildspalvu piedāvājumu <<<

Pildspalva

Pildspalvas ar gravējumu, krāsu apdruku

Pildspalvas ar logotipu ir lielisks biznesa suvenīrs jūsu partneriem jebkuros svētkos vai ikdienā. Turklāt katram cilvēkam ir nepieciešamas pildspalvas, tāpēc būs diezgan loģiski un efektīvi tās izmantot kā reklāmas nesēju. Uz šīm precēm ar īpaša aprīkojuma palīdzību mēs varam ļoti īsā laikā izvietot informāciju par Jūsu uzņēmumu: adresi, tālruni, logotipu, vārdu, devīzi.

Klientu ērtībām produkti tiek piedāvāti dažādām vajadzībām, dažādās cenu kategorijās:

  • Pazīstamās Parker un Waterman pildspalvas un citi VIP modeļi, kas tiek pasniegti īpašos gadījumos, nozīmīgiem biznesa partneriem, labākajiem darbiniekiem, uzņēmuma administrācijai, kā arī skolu, augstskolu beidzējiem izlaidumā un citos nozīmīgos brīžos.
  • Pieprasītās reklāmas pildspalvas par salīdzinoši zemām izmaksām, tās strādās kā labs reklāmas nesējs.

Mēs izgatavojam visu veidu pildspalvas neierobežotā daudzumā no plastmasas vai metāla. Gravēšanu vai drukāšanu var veikt dažādos veidos (speciālists izvēlēsies jums vispiemērotāko): UV apdruka, tampondruka, gravēšana uz metāla vai plastmasas virsmas.

Katru reizi, kad skatiens krīt uz pildspalvas, cilvēks atcerēsies par jūsu uzņēmumu, precēm un pakalpojumiem. Kā jūs zināt, šī informācija nonāks apkārtējo cilvēku redzeslokā, kurus varētu interesēt jūsu produkti, pakalpojumi. Šī ir lieliska iespēja veidot pozitīvu uzņēmuma tēlu, piesaistīt jaunus klientus.

Kāda ir atšķirība starp mūsu logotipu gravēšanu, drukāšanu uz pildspalvām un citiem līdzīgiem uzņēmumiem? Un kāpēc klienti atkal atgriežas pie mums?

Pirmkārt, tas ir liels pamata piedāvājuma klāsts. Mēs koncentrējamies uz dažādiem klientiem: no privātpersonām līdz lieliem uzņēmumiem. Gravēšanai, drukāšanai var izvēlēties pildspalvas, atkarībā no jūsu vēlmēm un budžeta.

Otrkārt, tas ir moderns aprīkojums. Tādā veidā mēs nodrošinām jūs ar augstas kvalitātes gravēšanu, un krāsu druku.

Treškārt, stabili sadarbības partneri, pildspalvu piegādātāji. Ja izvēlas 1 vai 2 krāsu druku uz pildspalvām, un suvenīriem, tad pie lielākiem daudzumiem apdruku veic tampondrukas tehnoloģijā mūsu piegādātāji, kas ir ekonomiski izdevīgi.

Mēs aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu un jautājumu gadījumā rakstīt vai zvanīt. Mēs noteikti piemeklēsim Jums nepieciešamās pildspalvas.

Metāla pildspalvas

Izvēloties pildspalvas, viens no nosacījumiem ir to lietošanas ērtums un rakstības kvalitāte. Turklāt rakstāmrīkam jābūt pietiekami izturīgam pie intensīvas lietošanas. Šajā ziņā svarīgs ir pildspalvas korpusa materiāls un te nepārspējamas ir metāla pildspalvas. To korpusam izmanto alumīniju, nerūsošo tēraudu vai misiņu, bet ekskluzīvākām pildspalvām pārklātas ar sudrabu, zeltu. Jo dārgāks metāls tiek izmantots, jo šādas metāla pildspalvas cena ir augstāka.  Savukārt izsmalcināti kancelejas piederumi vienmēr ir augsti vērtēta prestiža dāvana gan politikas, gan biznesa aprindās, kas teicami atbilst valsts protokolam un biznesa etiķetei. Metāla pildspalvas pieejamas dažādās krāsās, hromētas, matētas vai pārklātas ar laku. Piedāvājam gan lodīšu metāla pildspalvas, gan tintes metāla pildspalvas jeb rakstāmspalvas un rollera tipa metāla pildspalvas. Lodīšu pildspalva ir vispopulārākais šo rakstāmrīku veids. Lodīšu pildspalvas rakstāmmezglā atrodas brīva rotējoša lodīte (diametrā no 0.5 – 1 mm) , kas “savāc” tinti no pildspalvas korpusa un pārnes uz papīra. Tintes metāla pildspalvas iekšienē atrodas neliela tintes tvertne, kas uz rakstāmspalvas galu tiek padota gravitācijas spēka ietekmē. Kad tinte beigusies, to uzpilda no jauna. Rollera tipa pildspalvas ir lodīšu pildspalvu tālākas attīstības rezultāts, kur rakstāmmezgla lodīti izmanto kopā ar uz ūdens bāzes veidotu tinti.  Metāla pildspalvas ir ar maināmiem serdeņiem, automātiskas jeb ar piespiežamu vai pagriežamu mehānismu (izņemot tintes pildspalvas), ergonomisku korpusu un ērtu rakstību, kā arī aprīkotas ar stingru metāla klipsi korpusa augšdaļā, pildspalvas “piespraušanai” pie dokumentu mapes, uzvalka kabatā  vai tml. Lielākoties pieejamas ar zilu vai melnu tinti. Mēs piedāvājam dažāda veida metāla pildspalvas gan ikdienas lietošanai, gan metāla pildspalvas ar gravējumu vai apdruku uzņēmuma reklāmas vajadzībām vai dāvināšanai. Atkarībā no pildspalvas modeļa pieejami arī speciāli futrāļi vai kārbiņas, kas pildspalvai piešķir svarīgāku nozīmi un prestižu. Personalizētas metāla pildspalvas būs laba dāvana klientiem un biznesa partneriem, kā arī tās izmanto nozīmīgu dokumentu parakstīšanai īpaši nozīmīgos pasākumos. Gravēšanai izmantojam speciālu lāzergravēšanas iekārtu, kas ļauj izveidot gravējumu uz pavisam neliela virsmas laukuma. Gravējums tiek izveidots uz metāla pildspalvas korpusa vienas puses un, pateicoties lāzeriekārtas augstajai precizitātei un tehnoloģiskajām iespējām, iegūstami dažādas konfigurācijas teksti vai zīmējumi. Pēc nepieciešamības piedāvājam izveidot arī gravējumu otrā pusē pildspalvas korpusam. Atkarībā no izvēlētā metāla pildspalvas modeļa un daudzuma pasūtījumu izpildi nodrošinām no 1 līdz 3 darba dienās, vai ja prece jāpasūta, tad no 7 – 10 darba dienu laikā. 

Plastmasas pildspalvas

Ērtas, parocīgas, vieglas, krāsainas, no vienkāršības līdz elegancei – tādas ir plastmasas pildspalvas. Populārākais rakstāmrīku veids, ko izmanto visu paaudžu ļaudis no bērnudārznieka līdz sirmam vecumam. Bieži vien cenas ziņā lētākais pildspalvu veids, ko apzināti izvēlas, piemēram, bērniem un skolēniem, kam plastmasas pildspalvas pazūd visbiežāk. Plastmasas pildspalvas atšķiras ar daudzveidīgām formām un korpusa krāsu variācijām, protams, ievērojot, lai rakstāmrīks būtu ergonomisks – ērti satverams, parocīgi lietojams un rakstīšana ar to būtu viegla un tīra. Mūsu piedāvājumā atradīsiet visdažādāko krāsu un formu plastmasas pildspalvas. Preču klāstā ir lodīšu pildspalvas, rollerpildspalvas un gēla pildspalvas. Piedāvājam arī pildspalvu komplektus, kas ietver vairākas pildspalvas katru ar atšķirīgas krāsas tinti, pildspalvas ar noteiktu simboliku, piemēram, ar sportam veltītiem elementiem, plastmasas pildspalvas kopā ar citiem ikdienā biežāk lietotiem kancelejas piederumiem – zīmuļiem, lineāliem u.tml. Piedāvājumā arī plastmasas pildspalvas skārienjūtīgām ierīcēm – viens pildspalvas gals paredzēts rakstīšanai uz papīra, otrs paredzēts, lai skārienjūtīgām virsmā. Šāda rakstāmrīka izmantošana aizsargās Jūsu telefonu vai planšeti pret pirkstu nospiedumiem, skrāpējumiem, kā arī pati darbošanās būs parocīgāka un rakstīšana ērtāka. Plastmasas pildspalvas plaši izmantojamas kā viens no uzņēmuma korporatīvās identitātes elementiem. Ar uzņēmuma simboliku apdrukātas plastmasas pildspalvas noderēs gan pašu darbinieku ikdienai, gan kā simboliska dāvana klientiem un sadarbības partneriem, gan piedaloties semināros, izstādēs vai tml. publiskos pasākumos. Plastmasas pildspalvas labprāt izvēlas kā suvenīru un netrūkst arī pildspalvu kolekcionāru, kuru kolekcijās var atrast patiešām retus un interesantus rakstāmrīku eksemplārus. Iespējams, arī Jūsu uzņēmuma pildspalvas var noderēt kādas kolekcijas papildināšanai. Ņemot vērā, ka plastmasas pildspalvas ir pateicīgs materiāls apdrukai, piedāvājam apdrukāt Jums nepieciešamo pildspalvu skaitu un izveidot uz pildspalvas korpusa tekstu, logo. Tampondruka būs laba izvēle, ja nepieciešams apdrukāt lielāku skaitu – sākot no 250 pildspalvām. Līdztekus izmantojam arī jaunākās paaudzes pilnkrāsu jeb UV drukas iekārtu, kas ļauj iegūt plašu krāsu gammu, piemēram, izveidot daudzkrāsainu logo. Plastmasas pildspalvu pasaule ir krāšņa un daudzveidīga un izvēlēties sev piemērotāko nav tik vienkārši. Mūsu piedāvājumā ir dažādu plastmasas pildspalvu modeļu un šis klāsts nepārtraukti paplašinās. Aicinām savlaicīgi izvelēties sev piemērotākās plastmasas pildspalvas un pasūtīt nepieciešamo skaitu ar apdruku vai gravējumu.

Gravētas pildspalvas

Gravēšana ir veids, kā ar speciālu lāzera  palīdzību materiāla virsmā tiek iestrādāts vēlamais teksts vai zīmējums. Gravējuma galvenā priekšrocība ir ilglaicīgums – gravēšanas tehnoloģijā izveidotais attēls saglabāsies ilgstoši un nenodils arī pie intensīvākas lietošanas. Turklāt gravētas virsmas vizuāli izskatās prestiži. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj gravēšanu veikt arī uz pavisam nelieliem virsmas laukumiem dažādās konfigurācijās un pildspalvas šajā ziņā nav izņēmums. Gravētas pildspalvas ir pārdomāta un tālredzīga izvēle, domājot par sava uzņēmuma korporatīvo tēlu, biznesa dāvanām sadarbības partneriem un klientiem vai atmiņā paliekošu suvenīru no tuvāka vai tālāka ceļojuma. Gravētas pildspalvas var būt arī jauks pārsteigums svētku reizēs ģimenes lokā vai kā personalizēta dāvana draugiem.

Gravējuma izveidei uz pildspalvas korpusa izmantojam lāzergravēšanas tehnoloģiju, kur attēls tiek iegūts ar lāzera stara palīdzību. Lāzera stars uzmanīgi iestrādā vajadzīgo attēlu vai tekstu. Gravēšanas procesu kontrolē ar datoru, kas kontrolē precizitāti iegūt visdažādākās formas attēlus un nosaka precīzāko gravēšanas dziļumu. Tādējādi gravētas pildspalvas saglabā visas tehniskās un funkcionālās īpašības – netiek mazināta to izturība un lietošanas sniegums. 

Gravēšanai piedāvājam izvēlēties metāla un plastmasas pildspalvas. Jo īpaši labi gravējums izskatās uz metāla virsmas un šādas gravētas pildspalvas izceļas ar prestižu izskatu. Mūsu metāla pildspalvu piedāvājumā Jūs atradīsiet dažādus pildspalvu modeļus, tostarp ekskluzīvas pasaulē vadošu ražotāju pildspalvas un pildspalvu komplektus dāvināšanai. Gravētas pildspalvas, kas paredzētas dāvināšanai, pasniedz speciālā kastītē vai maciņā.

Izvēloties gravētas pildspalvas no plastmasas, mūsu piedāvājumā ir plašs plastmasas pildspalvu klāsts. Šādas gravētas pildspalvas var lieliski kalpot kā Jūsu uzņēmuma vizītkarte – vienlaikus elegants un gaumīgs, ekonomisks risinājums, kas papildina kopējo uzņēmuma tēlu.

Gan metāla, gan plastmasas gravētas pildspalvas izmantojiet tiekoties ar klientiem, dažādos prezentācijas pasākumos, izstādēs un konferencēs. Pievienojiet gravētas pildspalvas darbinieku dāvanām Ziemassvētkos vai citos uzņēmumam svinīgos brīžos – tas būs patīkams žests kolēģiem no viņu darbavietas.

Piedāvājam pildspalvas mazos apjomos ( no 1 – 499 gab.), kā arī lielākus apjomus. Pasūtījuma izpildi veicam maksimāli īsā laikā – 24h  (atkarībā no gravēšanai paredzēto pildspalvu skaita). 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.